Skip to content

happy valentine's

happy valentine’s day …     Ermmm … don’t kill me … asa ureaza toata lumea … so … why not ? ;;)     Adica … e sarbatoarea prea mishto ca sa o uratzi… 

oare eshti pregatita ?

stau si ma intreb iarasi … oare suntem pregatiti pentru ce ne asteapta a doua zi, sau momentul imediat urmator? Putem oare sa acceptam ceea ce urmeaza? Asa fara nici o remuscare? Fara sa reactionam… 

Exit mobile version