Skip to content

666

Yea … this was the 666 day. 🙂 Big day … as i was saying 😉 Adica ce mama dracu. Am vazut o groaza de lume speriata azi despre aceasta zi, o groaza de mesaje… 

Sunt bine, pe hartie

Teoretic totul e bine, totul e frumos, totul e extraordinar. Romania se va integra in 2007, si nici macar nu vom plati prea mult pentru asta… Salariile au crescut, nivelul de trai si ratele la… 

Exit mobile version