A murit Saddam
Si … irakienii dau dovada inca o data ca nu stiu sa invete din experienta altor popoare. Spre exemplu a noastra. Puteau sa invete ceva. Doar suntem cu 16 ani inaintea lor.
Si … irakienii dau dovada inca o data ca nu stiu sa invete din experienta altor popoare. Spre exemplu a noastra. Puteau sa invete ceva. Doar suntem cu 16 ani inaintea lor.
Azi .. toata lumea care are norocul sa nu lucreze zilele urmatoare si de revelion mi-a urat la multi ani. Eu le-am urat … sa ne vedem in Europa ! 🙂
De la openit.ro >> thanks to PsyCho.
Tu … cat dormi pe noapte? Si ce mananci daca dormi atat de putin? Si, cum dormi de te trezesti odihnit? Ce bei inainte de culcare? Multzam de raspunsuri.
Si respectiv s-au razbunat pe sediul acestuia. Hey … bravo 🙂
Sau fara caini, in pricipal fara animale. Si asa avem destule. Iar pentru a avea un animal in casa, la bloc, trebuie sa iei semnaturi de la toti locatarii, la fel ca si cum ti-ai…