atmosfera de revelion
Atmosfera de revelion la meciul din aceasta seara al stelei … Petarde si artificii am vazut pe aici … si cum mai e juma de repriza … hai steaua 🙂
Atmosfera de revelion la meciul din aceasta seara al stelei … Petarde si artificii am vazut pe aici … si cum mai e juma de repriza … hai steaua 🙂
am vazut in seara asta un film … the sentinel se cheama, si vi-l recomand … am iesit afara, pe balcon, sa fumez o tigare … am vazut o stea cazatoare … si mi-am pus…
din ciclul am primit de la mare:D)
Adica pana acum nu au fost publice, nu au fost inregistrate. Dar de data asta a fost LIVE … sus la motoare … care au fost acolo … shtiu despre ce e vorba :D)
aha … a fost si ziua mea … nebunii tare … ‘ hm … parca sunt mai intelept… si cam atat … in rest la fel de nebun … asa cum se vede in poza…
no comment … 🙂