Skip to content

WE as hard workers

Noi, oameni de rand … care fac o facultate, care invatza sa faca ceva … Muncim … Muncim ca sa ne bucuram de micile momente libere ale vietzii… stam toata saptamana la munca, ca sa… 

I did it ….

Again 🙂 Adica … hai sa ne bucuram de tehnologie … si de ceea ce ne inconjoara. 🙂 si daca tot primim radiatiile astea gratis, macar sa le si folosim. Si sa plateasca altii pentru… 

Aer conditionat

Ma gandesc … sa imi iau un aer conditionat ? E doar 14 milioane si probabil ar mere pe caldurile astea 🙂 Dar o sa ii las asteia cu garsoniera dupa … merita ?

Exit mobile version