Skip to content

Capitala nimanui

E cald, avem pene de curent. Ploua, avem pene de curent. Ninge, avem pene de curent. Bucurestiul e aproape distrus … e bine bine. Iar aici nu se intampla nimic altceva decat sa se carpeasca… 

E seara

Si asta imi aminteste de ce vedeam noi la televizor inainte, pe o singura boxa cu sonorul la maxim. De aceeasi nebunie sufera si Andi, Dj Andi 😉

Exit mobile version