Skip to content

De ce nu se strange zapada din oras

De ce iarna nu se strange zapada din oras? Pentru ca operatorii de salubritate au aceste indemnuri. De unde imi vin si alte indemnuri muncitoresti. Nu strangeti zapada din jurul tercerilor de pietoni. Nu lasati… 

Exit mobile version