In plina campanie electorala, Negoita se face ca munceste si lasa mizeria in drum
Sectorul 3 e cel mai curat nu? Am impresia chiar ca se bate cu sectorul 4 al lui Piedone in ceea ce priveste curatenia. Sau daca te uiti la ce cosuri de gunoi smechere cu…
