Skip to content

E inca prea cald

E prea cald pentru perioada asta. Parca anul trecut ma grabeam sa plec la 10 fara 5 acasa, seara, ca sa prind ultimul 41, care sa ma duca acolo unde am nevoie. Acuma e prea… 

Netoo – Marti

Marti e intalnirea Netoo, dupa cum anunta Manafu. Sper sa reusesc sa imi schimb turele si sa ajung. Daniel, ai cuvantul 🙂

Imi iau ochelari

Deh, cica de la controlul din seara asta s-a decis ca am nevoie de ochelari. Tre sa ma mai duc zilele urmatoare sa imi vada si cat am nevoie. Partea tare e ca nu vad… 

Radio21 – Blog

Ca tot e moda de bloguri, pentru cei care vor un blog cu portocaliu, alb, si negru si fara reclame … recomand cu caldulra blogul de pe www.radio21.ro

Exit mobile version