Skip to content

Revizie Tehnica

Din ciclul iar am facut-o lata … 😉 Si daca o sa mai facem inca una se duce de rapa tot 🙂 Ce e bine e ca am dormit vreo zi jumate … Si altii… 

Gripa aviara la Metrou ??

Am intarziat in seara asta si am prins ultimul metrou. Metrou care intarzie de obicei in statii, pentru a astepta ultimii clienti. Astfel incat am ajuns pe la ora 12 la Tineretului. Si mare mi-a… 

Exit mobile version