Skip to content

3 săptămâni fără Facebook

Acum 3 săptămâni cred am avut o ieșire nervoasă cauzată de mai mulți factori, pe Facebook. Pentru că am prieteni adevărați și pentru că am închis telefoanele imediat după mesajul ăla de pe Facebook, pentru… 

Nu poți asculta manele la modul ironic

În ultimii ani au apărut noi maneliști pe aici. Ăștia ca să nu pară că sunt maneliști, vin și spun că ascultă manele la ”modul ironic”. Adică fac ironii de cei care ascultă manele și… 

Exit mobile version